על הרדיו     |    ארכיון פודקאסטים     |     לפייסבוק שלנו

על רדיו על הגל

יש לי את הזכות לנהל את כפר הנוער הדסה נעורים, אשתף אתכם שכל בוקר אני אומר על כך תודה. 

יש לנו את הזכות בכפר להשפיע על מסלול חיים של בני ובנות הנוער ולאפשר להם לבנות ולצייר תמונת עתיד מיטבית. 

כפר הנוער הוא לא רק מוסד לימודי רגיל – הוא קהילה חינוכית לכל דבר ועניין, לצד 420 החניכים המתחנכים בכפר יש עוד מספר מוסדות חינוך ו־54 משפחות המתגוררות בכפר. 

רדיו "על הגל" של כפר הנוער הדסה נעורים הוא עוד חלום שמתממש, פלטפורמה שבה חניכי הכפר וצוות הכפר יכולים לקחת חלק על מנת לדבר על הכול ולהעצים את האינטראקציה הקהילתית בכפר ומחוצה לו. 

בתמונת העתיד שלנו אנו רואים את תחנת הרדיו מחברת בין אנשים בעמק חפר, מנגישה את הכפר לסביבה, מארחת אנשי מפתח, הרכבים מוזיקליים ועוד. 

אנו מוקירים את הזכות שיש לנו לעשייה של משמעות. 

מזמין את כולכם לקחת חלק ולהאזין לנו.

 

עמי מגן

בברכה,

עמי מגן,
מנהל הכפר

 

רדיו "על הגל", הרדיו האינטרנטי של כפר הנוער הדסה נעורים, הוא כלי נפלא לתקשורת, אשר נוצר על ידי צוות מופלא של חניכות וחניכים מהכפר.

יחד, בעבודה משותפת, עם תמיכה של סגל הכפר ועזרה מקצועית של יניב מורוזובסקי מרדיו 103fm, הקמנו תחנה קטנה לתוכן איכותי, השואל שאלות, מביע דעות, חוקר ומתבונן.

יש לי הזכות להוביל את הפרויקט המרגש הזה ולצרף את כפר הנוער לשיח התקשורת בעמק חפר עם תוכניות מקוריות והזדמנות לצמיחה והתפתחות אישית וחברתית.

אז… מצטרפים.ות  אלינו לגל?

שלכן.ם,
טל בן סירא
מנהלת הרדיו

צוות רדיו על הגל
צוות רדיו על הגל
טל בן סירא

מנהלת הרדיו

טל בן סירא

מובילת קונספט חברתי בתחומי החברה, חינוך, תרבות ואמנות. בונה תוכניות לפיתוח יצירתי לכישורי חיים, מפיקה מיזמים המחברים בין אמנות ליצירה מקומית. מעבירה סדנאות מחזון לפעולה ממשית. מלמדת ולומדת בלי סוף.

אמא לליאל ושיר. בת כפר ויתקין.

כפר הנוער הדסה נעורים

כפר הנוער הדסה נעורים שוכן על מצוק המשקיף לים התיכון ליד בית ינאי. הכפר החינוכי כולל פנימייה, תיכון ארבע־שנתי, מכללה טכנולוגית ומרכזי העשרה. כיום מתחנכים/ות בכפר כ־600 תלמידים/ות, מתוכם/ן 410 חניכי/ות פנימייה אשר רואים/ות בכפר בית בטוח, אוהב, תומך ומקדם. הכפר מהווה קהילה ייחודית הנותנת מענה חינוכי-חברתי-העשרתי מקיף ומובילה לחוויית חיים עשירה ומקדמת.

לאתר הכפר לחצו כאן

כפר הנוער הדסה נעורים